Navigator S-Class rexhina

Shitet nga: Navigator 29 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Navi- 200€
Timoni-120€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim