Kasetofon per veture

Shitet nga: Xxxxx 25 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim