Kasetofon Fiat Cromo Origjinal

Shitet nga: Denisi 02 Tet 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Kasetofon DVD, Navigator Origjinal i sapo ardhur nga Italia 120 Euro

Cel. : 0693506031
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim