Bagazhier klase C(w203)

Shitet nga: Auto Meshkurti 15 Tet 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Gjithashtu disponojme dhe per S,E dhe ML klas
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim