2 bokse marka BEF super per dyer makinash 4 OHMS..

Shitet nga: bokse 14 Qer 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Bokse per makina..240w total shume pak te perdorur.Cmim me pak se 1/2...super.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim