Goma

Shitet nga: Grid 22 Pri 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma. Kamjoni&kamjoncinash&veturash.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim