Goma per vetura,motorra,disqe sportive

Shitet nga: krist 29 Pri 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per vetura,mjete trnasporit furgona,dhe goma pr motorra disponoj gjith numrat e gomave nda 13-22 te reja dhe te perdorura me shumice dhe pakice,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim