Goma MICHELIN 205/75R16C 205 75 R16C

Shitet nga: Xeni 17 Tet 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 goma MICHELIN 205/75R16C
gomat jan ne gjendje shum te mir,jan shum pak te perdorura,duhet te jen mbi 90%
jan te vitit 2013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim