Goma + Disqe Renault dhe Universale

Shitet nga: Lira 27 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma +Disqe Renault 225-55 R16 200mije leke.
4 Goma +Disqe universale 215-65 R15 200mije leke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim