GOMA 185/60R15

Shitet nga: GOMA 22 Dhj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 2 GOMA 185/60R15 NE GJENDJE SHUME TE MIRE,,,,90% gome
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim