FLM MERRJEP U NDERRUAN DISQE + GOMA 195/65R15 A..

Shitet nga: Tani 05 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nderrohen disqe +goma i shkojn disa makinave si audi volkswagen golf passat etj nr 195/65/r15 gomat jane ne gjendje shume te mire ..... i ndrroj ne kembim te disqe +goma me nr 16 ose 17... Foto eshte origjinale e disqeve per cdo info te metejshme mund te kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne posten elektronike.. Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim