Disqe per benz -14

Shitet nga: Disqe 26 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe me goma te reja fare 225/45/17 goma continental 0913
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim