Disqe origjinal per te gjith tipet e makinave

Shitet nga: ANI 06 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHESIM DISQE PER TE GJITHA TIPET E MAKINAVE MARRIM EDHE POROSI TEK NE DO TE GJENI MODELET DHE TIPET ME TE FUNDIT DHE CDO GJE ORIGJINALE JO DUBAI JO KINEZ VETEM DISQE DHE GOMA GJERMANIE PER ME SHUM FOTO MUND TE NA GJENI NE FCB GOMISTERI & DISQE SHKOZETI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim