Disqe fiat 14

Shitet nga: nozi 05 Dhj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes disqe fiati ylli ,,te perdorura 180 mij leke ose i nrerroj me disqe te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim