Disqe dhe goma te te gjitha llojeve

Shitet nga: Dauti Garage 27 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim dhe blejme disqe origjinale...cls,S,ml,x5,x6,golf,passat,a4.a5,a6,a7,a8 etj etj
dauti garage
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim