Disqe benci

Shitet nga: elvis 11 Krr 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe 15 ce me goma gomat 80% kan ardhur nga gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim