Disqe alumini

Shitet nga: Sokol 22 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ngjyre gri metalixato. Klima, Radio CD. Motorri 1.6 Tdci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim