Disqe alumini

Shitet nga: goma 24 Qer 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten disqe alumini bashk me gomat ne gjendje shum te mir me numer R15 /65/195 te pershtateshme per volskwagen sharan golf ,passat cmimi 250mij lek i pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim