Disqe alumini per audi A3

Shitet nga: erald 03 Krr 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten disqe alumini per audi A3 ose A4.disqet jan te pa perdorura.cmimi 600 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim