Disqe 17 per golf 5, passat -14

Shitet nga: Disqe 17 12 Maj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 17 per passat edhe golf 5. 4 goma mishelin. 2 goma 225 4517, 2 goma 235 45 17 cmimi 400 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim