Disqe 17 per Audi edhe Golf 5 -06

Shitet nga: Disqe 17 04 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 17 me goma 235 45 17 gomat 70% te reja per Audi edhe Golf 5 edhe per makina tjera. cmimi 350euro i diskutushem. Disqet jan te paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim