Disqe 17 per Audi Passat edhe Golf 5 -06

Shitet nga: Disqe 17 04 Nën 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 17 me goma 225 45 17 gomat 60% te reja per Audi Passat edhe Golf 5 edhe per makina tjera. cmimi 370euro i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim