Disqe 17 Audi origjinal S-line -07

Shitet nga: Disqe 17 07 Nën 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 17 S-line per Audi A3, A4, A5, A6 edhe per A8 me gjith goma 70% te reja. Te pa gervishur si disqe, dhe pa asnje disk te salduar. Ne gjendje sh te mire. Cmimi 500€ i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim