Disqe 16"

Shitet nga: Klaudio 12 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe 16" origjinale Mercedes-Benz C-Class 2012 bashke me goma "Continental" 400euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim