Disqe + Distancatore

Shitet nga: Distancatore 23 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 disqe me rreze 17 + distancatore per gomat e parme dhe pasme. Vendosen tek disqe me r17 origjinale Gjermane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim