DISK HEKURI ME GJITHE GOME TE RE PER SPRINTER

Shitet nga: sprinter 25 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI DISKU SI GOMA.GOMA E MARKES KONTINENTAL.FOTOT FLASIN VETE.Nr gomes 195 15 .Cmimi shume i lire per gjendjen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim