4 goma me disqe per smar

Shitet nga: Eriald Dyrmishi 11 Sht 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma me gjith disqe per Smart. Gomat jane ne gjendje shume te mire, disqjet jane prej hekuri ngjyre te zeze. cmimi 180€. Kontakt: +355698162851
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim