1 DISKE + GOME 195/65/R15 3000LEKE

Shitet nga: luani 11 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITET 1 DISKE + GOME 195/65 R 15 NE GJENDJE SHUM TE MIRE. CMIMI 30mijelek x cdo info kontakto ne posten elektronike. E THEKSOJ KAM VETEM 1DISK ME GOME JU FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim