Pjese per harley fatboy dhe sportster

Shitet nga: Harley 12 Tet 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Të tjera
Serbator 2 modele , 2 timon njeri origjinal i fatboy mbajteset e valixheve valixhet, dy feneret anesor, pedalet e kembeve te fatboy, shale model bobber ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim