Kaske motorri

Shitet nga: artenis 23 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
kaska nuk eshte shum e perdorur dhe eshte e firmes NOLAN dhe ka opsione per te degjuar muzik dhe per te folur ne telefon..shitet per arsye mosperdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim