Goma per motorra sportiv,skuter,harley,motard,pi..

Shitet nga: 0000000 30 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma 120, 150,160,170,180,190,200, disk 13,14,15,16,17,18 disponoj te gjitha llojet e gomave dhe madhesive te ndryshe per cdo lloj motorri...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim