motorri eshte malaguti madisa

Shitet nga: HYSA DRITAN 29 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

920 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
motorri esht shum i mbajtur tani i kam ber dhe letrat nuk i mungon asgje asnje lloj sherbimi pasi i kam ber dhe arsyen perse e shes eshte se do largohem ne nje shtet tjeter dhe nuk me nevojitet cmimin e keni me ofert per arsye se dua ta shes sa me shpejte qe te mos me pengoj per te emigruar ne nje shtet tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim