Yamaha -02

Shitet nga: yamahha 04 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
shitet motori ne foto motori esht yamahha drangsta motori esht ne gjendje shume te mire perfekte ..motori esht 250cc 5 marsha.. cmimi esht 500 euro motori nuk disponon dokumenta .ju garantoj qe nuk esht i vjedhur por e kam shum vite dhe kan humbur dokumentet e tija nuk i behen me vetem nese i ngjit te tjera motori nuk ka asnje problem pres telefonata serioze. 0693136594 ose 0685139262
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim