Vespa 150 Px -85

Shitet nga: nensi 07 Sht 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
Shes Vespa 150 Px ne gjendje te perkryer.

E restauruar komplet dhe me motorr te ri, nuk ka asnje problem.

Ka akoma targen dhe dokumenta dhe te vitit 1985 kur eshte importuar ne Shqiperi.

Shitet per vetem 1.000 Euro.

Per cdo info me kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim