Motorr bobber tip Chopper 1000cc -96

Shitet nga: Tiku 20 Sht 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
Ky Motorr eshte model Bobber (Chopper) I bere ne Itali dhe I regjistruar me letra Italiane ne 1996!!
Trupi I ketij Motorri eshte model USA Chopper Rigged Body, me Motorr Suzuki 1000 Gs!!
Motorri eshte ne gjendje te mire dhe funksionon!! Bateri te Re, goma dhe frena e pjesët e tjera
jan ne gjendje te funksinushme!!
Motorri eshte akoma me letrat Italiane dhe pa Dogane!! Te interesuarit per me shum informacion
Mund te kontaktojn ne Numrin e Tel # 068-274 4874 .....!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim