Kawasaki ninja 636 -05

Shitet nga: ani 01 Sht 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
shitet kawasaki ninja 636 viti 2005,motorri eshte i demtuar dhe i duhen kallcuqet.motorri eshte me letra te rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim