Kawacaki vulcan claccic -02

Shitet nga: Ariol 07 Qer 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Të tjera
OKAZION Shes motorrin kawacaki vulcan claccic 400 cc ngjyre blu me te zeze me dogane dhe taksa te paguara per nje vit plus dy kokore (gjysem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim