u shit flm merr jep

Shitet nga: kristi 10 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Sportiv
Honda cbr 1000rr viti 2007,plastikat rossi edition te reja,goma piste metzeler para mbrapa viti 2014,xhami extra,marmite akrapovic,filter ajri k&n,sapo i eshte nderruat vaji dhe filtrat,kapket anesoe te grupit extra atj,asnje te gervishtur,motorri esht me targa greke i gatshem per dogane,mundesi nderrimi me makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim