NINJA R6 -02

Shitet nga: Gerti 03 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Sportiv
OKAZION R6 me dogan te paguar..... Shitet dhe nje NINJA 600 cc pa dokumenta 1000 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim