DUCATI Monster -05

Shitet nga: Petrit Elezi 27 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Sportiv
Shes DUCATI Monster 620cc ,viti i prodhimit 2005 ,me letra italiane dhe dogane te paguar. Ne gjendje mjaft te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim