Yamaha majesty 250 cc -99

Shitet nga: gerti 28 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Skuter
Yamaha majesty 250 cc me dogan te paguar... Shitet dhe nje yamaha majesty 150 cc i vitit 2002 me dogan. 700 €.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim