Skuter 250cc -10

Shitet nga: Elton 10 Krr 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Skuter
Motorri esht ne gjendje te shkelqyer cdo gje funksionale me dogan te paguar dhe gati per targa !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim