SHES VESPA

Shitet nga: gysi 17 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Skuter
JAN TE GJITHA TE KOMPLETUARA DHE NE GJENDJE PUNE.... PO TE DONI ME SHUM FOTO MUND TI SHIFNI NE ADRESEN E FB (ERGYS VESPA DURRES)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim