Motorri shitet ne gjendje perfekte

Shitet nga: Marko 13 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2005
Komuna: Durrës
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: X8
Notorri esht ne gjendje shum te mire dhe ne gjendje pune ne menyre perfekte,per me shum info nr e kontaktit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim