Malaguti madison 150cc -00

Shitet nga: ledion 04 Dhj 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Skuter
Motorrit sapo I jane nderruar vaji filtrat dhe ferrotat. Gomat jane 70%. Eshte I paster si motorr me 38 mij km te bera. Ndodhet ne dr dhe I siponueshem per ta provuar. Me letra dhe taksa te prera deri ne shtator te 2015. Ekonomik dhe komod si motorr. E quaj okazion cmimin duke ditur gjendjen e motorrit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim