Vespa 200cc

Shitet nga: Xxx 16 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Komuna: Durrës
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: Beverly
Shitet vespa modeli,super,200 cc , me librez viti 1967ne gjendje shum te mire motorrike cdo servis e bere. ose ndrohet me iphon 6 6+ ose samsung edge skuter + diferencen kontakt vetem email coccodril@live.it dhe sms ose ndrohet dhe me motorr skuter. ose skaf.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim