Papaq 100 cc -11

Shitet nga: ali 09 Qer 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Durrës
Motoçikleta : Kros/Enduro
Motorri esht 100cc me te gjitha letrat dhe sherbimet nuk ka nevoje per asgje.eshte teper ekonomik harxhon 1,5 lt/100km .esht shume i shpejte pa freksjon.shitet per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim