Kawasaki ZX-10R 05

Shitet nga: Brian 09 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 2005
Komuna: Durrës
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Ninja
Kawasaki ZX-10R 1000cc viti 2005,me letra te rregullta dhe targa te reja.Shume pjese ekstra si:xhami pasqyre,stopi led,aks dorezash,goma te reja dhe sherbimet i ka te bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim