Kawasaki Ninja ZX10R U SHIT

Shitet nga: Dauti Garage 24 Maj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2008
Komuna: Durrës
Prodhuesi: Kawasaki
Modeli: Ninja
Motorri eshte ne gjendje perfekte...me targa shqiptare te rregullta dhe per jashte shtetit...shitet ose nderrohet
dauti garage
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim