Vespa 49cc

Shitet nga: eri 26 Dhj 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Durrës
Shes vespa pk 49 automatike,pa marshe,model i limituar,motorri eshte i restauruar ne servis profesional vespash si ne lyerje ashtu dhe ne paisje xhenerike e motorrike,viti 1982(nevoitet ti nderrohet vetem rripi freksionit per arsye konsumimi,kushton 1500 leke te reja)(shkembehet me i phone 6,samsung 6s jo te perdorur)...motorri eshte me certifikate shitje italiane ,dogane e pa paguar.Shitet per arsye mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim